#Zavazse k pohybu

Je čas, pořádně si provětrat pírka! Jak? Pohybem! A je jedno, jestli vás lítání po venku baví už dlouho, nebo jste v tomto ohledu teprve začínající ptáče. Důležité je vytrvat.

A pokud hledáte chybějící motivaci, dejte si jasný závazek. Pomocná křídla k jeho dosažení vám podá celé hejno našich ptáčků. Váš závazek vám připomenou a povzbudí vás, ať už jako umotaní ptáčci, nebo jako tkaničky ve vašich botách.

Naše letka

Sýkorka
neposedná

Chvíli není v klidu, všechno ji zajímá. Neustále poskakuje, aby nevychladla. Nikdy jí nechybí energie, za což vděčí právě tréninkové metodě hopsání a poskakování. Jen si pár skoky protáhne pařátky, už zase letí dál.

JAK SE VÁŽE

Tetřev
klušec

Vytrvalostní přeborník, pro něhož není žádná trať dost dlouhá, pokud nečekáte, že na její konec dorazí obzvlášť rychle. Ozdobný chvost, kterým se rád předvede, má koneckonců nezanedbatelný odpor vzduchu.

JAK SE VÁŽE

Kačer
kvačer

Tenhle borec nenechává svoji formu náhodě. Před pohybovými aktivitami nepodceňuje kačing. Vedle plavání, běhání nebo šlapání vody se věnuje i doplňkovým posilovacím cvikům. Především maká na pekáči, a že se mu už pěkně rýsuje!

JAK SE VÁŽE

Labuť
domanebuď

Kráska spojující ladný pohyb a pořádný záběr. Nenechá si uplavat jedinou příležitost vyrazit ven za pohybem, i když ostatní by ve stejné situaci dávno složili křídla. Proto skvěle motivuje ostatní, tím spíše, že se ráda nechá vidět ve dvou.

JAK SE VÁŽE

Vlaštovka
svižná

Pohyb je pro ni denní chleba. Nedělá jí problém držet se ve formě třeba i na dovolené, kam letěla přes půlku zeměkoule. Snažit se s ní udržet krok tak pro někoho může být běh na dlouhou trať, zvlášť když klidně létá po venku, i když se schyluje k dešti.

JAK SE VÁŽE

Kukačka
kupředová

Když je kukačka jednou v pohybu, neexistuje pro ni v tu chvíli nic jiného. Všechny starosti nechává za sebou, neohlíží se, prostě uhání stále kupředu. Občas kvůli tomu někde něco zapomene, ale ani to jí pírka nerozhází.

JAK SE VÁŽE

Termínovka běhy a kolo

30.03.
RunTour České Budějovice
20.04.
Hustopeče Agrotec Tour
27.04.
Praha – Karlštejn Tour
27.04.
RunTour Ústí nad Labem
11.05.
Mladá Boleslav Tour
11.05.
RunTour Brno
11.05.
Vltava Run
01.06.
Orlík Tour
08.06.
RunTour Ostrava
15.06.
Karlovarský AM bikemaraton
22.06.
Vrchlabí – Špindl Tour
29.06.
Bikemaraton Drásal
13.07.
RunTour Liberec
20.07.
Trans Brdy
27.07.
Šumavský MTB maraton
10.08.
Vysočina Arena Tour
17.08.
Manitou Železné hory
24.08.
RunTour Olomouc
31.08.
Plzeňská MTB 50
07.09.
Znojmo Burčák Tour
21.09.
Oderská Mlýnice
28.09.
Ralsko Tour
12.10.
RunTour Praha
09.11.
RunTour Pardubice