instagram

Kdy a kde se zapojit
do soutěže?

Soutěž probíhá v termínu 10.8.2020 – 7.9.2020
ve všech prodejnách Tesco v České republice.

Jak se zapojit
do soutěže?

Kupte v termínu 10.8. – 7.9.2020 alespoň 1 balení (6ks) Rajec 1,5l (lze také v libovolné kombinaci příchutí) v obchodní síti Tesco a uschovejte si účtenku.
Pošlete číslo účtenky SMSkou ve tvaru: RAJECmezeraČÍSLOÚČTENKY (např. RAJEC 0130) na telefonní číslo 736 363 363 a ihned se dozvíte, co vyhráváte. Cena odeslané SMS je účtována dle tarifu soutěžícího.
Nezapomeňte si uschovat účtenku ke každému soutěžnímu nákupu. Bez jejího předložení vám nemůžeme předat žádnou z výher. Nezapomeňte, že se můžete stát i náhradním výhercem a všechny účtenky uschovejte po celou dobu soutěže a alespoň 4 týdny po jejím skončení.

Odesláním soutěžní SMS vyjadřujete svůj svobodný, úplný a informovaný souhlas s pravidly a zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů jsou součástí úplného znění pravidel soutěže, která jsou zveřejněna ZDE

Co mohu vyhrát?
A jak se o výhře dozvím?

pobyt v hodnotě
16 000 Kč

ve wellness hotelu Endemit v srdci Beskyd vč. neomezeného vstupu do hotelového wellness.

turistické
hole

Soutěžit můžete opakovaně, vždy však s novým nákupem soutěžních produktů.

O případné výhře se dozvíte zpětnou odpovědí ihned po odeslání SMS.

Výherci budou požádáni o doložení soutěžní účtenky prokazující nákup soutěžních produktů s číslem účtenky vloženým do soutěže. Pokud nebude účtenka doložena do sedmi dnů od oznámení výhry, výhra propadá ve prospěch dalšího soutěžícího v pořadí.

Výhry budou výhercům odeslány poštovní nebo kurýrní službou nejpozději do dvou měsíců po ukončení soutěže.

Pobytový voucher
lze využít na:

  • Ubytování ve wellness hotelu Endemit v srdci Beskyd, včetně neomezeného vstupu do hotelového wellness
  • Konzumaci v restauraci
  • Hotelové služby
  • Platnost voucheru 1 rok (mimo Velikonoce, Vánoce, Silvestr a státní svátky)
Výherce si rezervuje pobyt na termín podle vlastního výběru v termínu platnosti voucheru a s ohledem na aktuální volnou kapacitu ubytování. Veškeré podrobnosti o tom, jak rezervovat pobyt budou uvedené přímo na voucheru. Výherce je povinen akceptovat všechny podmínky poskytovatele voucheru.